• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги з технічного обслуговування та діагностики генераторів

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2026 рік передбачені видатки на закупівлю.

Завершена

1 000 600.00 UAH з ПДВ
Номер: e677ae637e6f4cafa837935b9a03896b
Внутрішній номер закупівлі: 28857582
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-08-002093-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Договірний Відділ +380937129534 4sl_umrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 000 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.04.2026 10:21 - 13.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2026 10:21 - 16.04.2026 00:00
Аукціон: з 16.04.2026 11:07
Період кваліфікації: 16.04.2026 00:00 - 17.04.2026 11:33
Період завантаження договору: 23.04.2026 00:00 - 03.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 000 600.00 послуги з технічного обслуговування та діагностики генераторів