• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Технічне обслуговування (3 лоти)

Торги не відбулися

416 863.51 UAH з ПДВ
Номер: 6a341dc538de4200bfe039c17e4ab089
Внутрішній номер закупівлі: 28878995
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-09-008334-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Замаєв Олександр Васильович +380442514151 zems@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 416 863.51 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.04.2026 14:40 - 17.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.04.2026 14:40 - 20.04.2026 00:00
Аукціон: з 20.04.2026 11:15

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴313 650.00 Лот № 1: Послуга з технічного обслуговування систем життєзабезпечення контейнерів Центрів обробки даних
  • Лот №2 ₴71 225.51 Лот №2 Послуги з технічного обслуговування автоматичної системи газового пожежогасіння
  • Лот №3 ₴31 988.00 Лот №3 Послуги з технічне обслуговування системи кондиціювання мобільного серверного контейнера