-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування (3 лоти)
Оголошено тендер
416 863.51
UAH
Номер:
0273931f84bc4575895a2dc1005e33bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-09-009072-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
416 863.51 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування (3 лоти)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.04.2026 14:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума416 863.51 UAH