• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту обладнання (гільйотина, гравіювальник, тигельний прес)

Торги не відбулися

159 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c83dfe9c047e41798146a7e3519102fc
Внутрішній номер закупівлі: 29334023
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-26-000566-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Полонський Ярослав Васильович +380444816305 5sl_2vid@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 159 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.05.2026 09:37 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.05.2026 09:37 - 03.06.2026 00:00
Аукціон: з 03.06.2026 11:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴159 000.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту обладнання (гільйотина, гравіювальник, тигельний прес)