-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту обладнання (гільйотина, гравіювальник, тигельний прес)
Оголошено тендер
159 000.00
UAH
Номер:
3a2e15965b2a49cb96366da8e83e45ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-21-008866-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
159 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та ремонту обладнання (гільйотина, гравіювальник, тигельний прес)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.05.2026 13:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума159 000.00 UAH