• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та діагностики аварійних модулів теплопостачання на колісній базі на об’єктах в м. Києві

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2026 рік передбачені видатки на закупівлю.

Завершена

64 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 93be3b9c856c483c84647a829f893390
Внутрішній номер закупівлі: 29080479
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-30-007887-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Фаренюк Богдан Вікторович +380444816345 2v5s.ugz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 64 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.04.2026 14:59 - 05.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.04.2026 14:59 - 08.05.2026 00:00
Аукціон: з 08.05.2026 12:26
Період кваліфікації: 08.05.2026 00:00 - 11.05.2026 08:56
Період завантаження договору: 17.05.2026 00:00 - 27.05.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴32 000.00 Послуги з технічного обслуговування та діагностики аварійного модуля теплопостачання на колісній базі на об’єкті № 1 у м. Києві
  • Лот №2 ₴32 000.00 Послуги з технічного обслуговування та діагностики аварійного модуля теплопостачання на колісній базі на об’єкті № 2 у м. Києві