• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та діагностики аварійних модулів теплопостачання на колісній базі на об’єктах в м. Києві

Оголошено тендер

64 000.00 UAH
Номер: 56f59d038cfd435ea5d15bcd28cb4990
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-30-009228-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба зовнішньої розвідки України
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Очікувана вартість: 64 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та діагностики аварійних модулів теплопостачання на колісній базі на об’єктах в м. Києві
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 30.04.2026 14:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6621010 - Забезпечення розвідувальної діяльності у сфері безпеки держави, спеціального захисту державних представництв за кордоном та діяльності підрозділів системи Служби зовнішньої розвідки України
Сума64 000.00 UAH