-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт с...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт сидінь службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
- ID: UA-2026-08-24-003559-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30170145
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслугов...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службових автомобілів Opel Vectra С державний №АЕ3707АХ та ВАЗ 21099 державний №АЕ3399АН)
- ID: UA-2026-08-14-007521-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30090981
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслугов...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
- ID: UA-2026-08-11-010693-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30054360
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт с...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт сидінь службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
- ID: UA-2026-08-03-006036-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29974475
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслугов...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
- ID: UA-2026-07-28-010524-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29933089
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслугов...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
- ID: UA-2026-07-21-008255-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29869840
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслугов...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службових автомобілів Opel Vectra С державний №АЕ3707АХ та ВАЗ 21099 державний №АЕ3399АН)
- ID: UA-2026-07-21-001796-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29863395
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт с...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
- ID: UA-2026-07-01-009093-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29708122
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт с...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
- ID: UA-2026-06-18-003484-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29576610
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт с...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
- ID: UA-2026-06-16-012288-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29556116
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт с...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
- ID: UA-2026-06-12-005098-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29521186
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслугов...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службових автомобілів ВАЗ 21099 державний №АЕ3399АН та ВАЗ 21043 державний №AE9897ІР)
- ID: UA-2026-06-10-013023-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29500354
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт с...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
- ID: UA-2026-05-28-011778-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29375264
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслугов...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
- ID: UA-2026-05-27-002220-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29351062
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслугов...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службових автомобілів ВАЗ 21099 державний №АЕ3399АН та ВАЗ 21043 державний №AE9897ІР)
- ID: UA-2026-05-20-004701-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29280629
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -