-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-008255-a
Торги не відбулися
16 933.30
UAH без ПДВ
Номер:
5e0e424160d14b8eb5ae193318cbb3ed
Внутрішній номер закупівлі:
29869840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-008255-a
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 933.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 15:19 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 15:19 - 29.07.2026 14:55
Аукціон:
з 30.07.2026 14:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 933.30 Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)