-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт сидінь службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-006036-a
Торги не відбулися
27 520.00
UAH без ПДВ
Номер:
6fd14c3dcf98432b9dfb7b25d38a34e6
Внутрішній номер закупівлі:
29974475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-006036-a
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
27 520.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 13:56 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 13:56 - 11.08.2026 13:51
Аукціон:
з 12.08.2026 11:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 520.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт сидінь службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)