• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт сидінь службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)

Оголошено тендер

33 024.00 UAH
Номер: 8c2c5b4fab3344919b56757b2b39f52f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-03-007841-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
Замовник: Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
Очікувана вартість: 33 024.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт сидінь службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.08.2026 13:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт сидінь службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума33 024.00 UAH