-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
Тендер Prozorro UA-2026-06-12-005098-a
Торги не відбулися
11 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8677f9a25733478498fc4a141f4ced47
Внутрішній номер закупівлі:
29521186
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-12-005098-a
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2026 11:52 - 17.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2026 11:52 - 20.06.2026 11:49
Аукціон:
з 22.06.2026 15:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 000.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)