-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
Оголошено тендер
11 000.00
UAH
Номер:
6f604134bf3a40cd96aac8d6a426ef75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-12-006508-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
11 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.06.2026 11:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума11 000.00 UAH