• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)

Торги не відбулися

11 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 5e060385cce14f77b93269084cd94a11
Внутрішній номер закупівлі: 29576610
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-003484-a   
Замовник: Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
Контактна особа: Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 11 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 11:14 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 11:14 - 26.06.2026 10:26
Аукціон: з 29.06.2026 15:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 600.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)