-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-011778-a
Торги не відбулися
4 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
277465017479403b8c5eca36277a1956
Внутрішній номер закупівлі:
29375264
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-011778-a
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 16:51 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 16:51 - 05.06.2026 16:41
Аукціон:
з 08.06.2026 13:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 700.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Поточний ремонт службового автомобіля Opel Vectra С державний № АЕ3707АХ)