-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службових автомобілів ВАЗ 21099 державний №АЕ3399АН та ВАЗ 21043 державний №AE9897ІР)
Тендер Prozorro UA-2026-06-10-013023-a
Завершена
5 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
0c1093c90e0a40968d2b1accaa2144f2
Внутрішній номер закупівлі:
29500354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-10-013023-a
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
5 100.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службових автомобілів ВАЗ 21099 державний №АЕ3399АН та ВАЗ 21043 державний №AE9897ІР)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.06.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПАВЛЮК ВІТАЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2728605913
-
Адреса:
53301, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський р-н місто Покров, вул.Волошкова будинок 23
Ціна пропозиції
5 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.06.2026 08:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4bf91599f0254e8fadfc82bd5bce472a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-10-013023-a-a1
Постачальник:
ФОП ПАВЛЮК ВІТАЛІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2728605913
-
Адреса:
53301, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський р-н місто Покров, вул.Волошкова будинок 23
Номер договору:
№123
Сума договору:
5 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
08.06.2026 16:49
Статус:
Підписаний