• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службових автомобілів ВАЗ 21099 державний №АЕ3399АН та ВАЗ 21043 державний №AE9897ІР)

Торги не відбулися

5 200.00 UAH з ПДВ
Номер: b72336d9438b4e668970ca0a48c91aad
Внутрішній номер закупівлі: 29280629
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-004701-a   
Замовник: Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
Контактна особа: Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 11:35 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 11:35 - 28.05.2026 11:28
Аукціон: з 29.05.2026 13:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 200.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службових автомобілів ВАЗ 21099 державний №АЕ3399АН та ВАЗ 21043 державний №AE9897ІР)