• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службових автомобілів ВАЗ 21099 державний №АЕ3399АН та ВАЗ 21043 державний №AE9897ІР)

Оголошено тендер

5 200.00 UAH
Номер: f5d3e135e8104f2799c4c81eac132a42
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-20-005784-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
Замовник: Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
Очікувана вартість: 5 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службових автомобілів ВАЗ 21099 державний №АЕ3399АН та ВАЗ 21043 державний №AE9897ІР)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.05.2026 11:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування та поточний ремонт службових автомобілів ВАЗ 21099 державний №АЕ3399АН та ВАЗ 21043 державний №AE9897ІР)
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяПокров
Сума5 200.00 UAH