-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Усунення затікання до найпростішого укриття Чернігівської гімназії №3 Чернігівської...×-
"Усунення затікання до найпростішого укриття Чернігівської гімназії №3 Чернігівської міської ради за адресою : м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 14 ( капітальний ремонт )". (Виконання проєктних робіт та проходження експертизи)
- ID: UA-2026-08-31-011216-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244477
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт зовнішньої каналізації (аварійні роботи) у Комунальному закладі "З...×-
Капітальний ремонт зовнішньої каналізації (аварійні роботи) у Комунальному закладі "Заклад дошкільної освіти №23 Чернігівської міської ради", розташованому за адресою: м.Чернігів, пр. Миру, 29 а
- ID: UA-2026-08-13-010108-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30080034
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт вимощення з водовідведенням у Чернігівському ліцеї № 15 Чернігівської м...×-
Капітальний ремонт вимощення з водовідведенням у Чернігівському ліцеї № 15 Чернігівської міської ради, розташованому за адресою: м. Чернігів,вул. Козацька, 4Б
- ID: UA-2026-08-12-008299-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30065377
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт будівлі (ліквідація наслідків російської військової агресії проти...×-
"Капітальний ремонт будівлі (ліквідація наслідків російської військової агресії проти України) комунального закладу позашкільної мистецької освіти "Чернігівська музична школа №2 імені Євгена Богословського" Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Мстиславська, 11". Коригування. (Виконання проєктних робіт та проходження експертизи).
- ID: UA-2026-07-30-004310-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29951149
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Облаштування систем безпеки в рамках заходів «Безпечна школа» в спеціалізованій зага...×-
"Облаштування систем безпеки в рамках заходів «Безпечна школа» в спеціалізованій загальноосвітній середній школі № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов, розташованій за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 40 (капітальний ремонт)" (Коригування 2 )
- ID: UA-2026-07-29-008990-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29944193
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт будівлі Чернігівського ліцею № 22 Чернігівської міської ради,що б...×-
"Капітальний ремонт будівлі Чернігівського ліцею № 22 Чернігівської міської ради,що була пошкоджена внаслідок російської військової агресії , розташованого за адресою: м. Чернігів, проспект Левка Лук'яненка, 45-Б з виділенням черговості: 1 черга - роботи з ремонту покрівлі; 2 черга - роботи з заміною вікон та дверей; 3 черга - роботи з ремонту частини приміщень" (Виконання проєктних робіт та проходження експертизи).
- ID: UA-2026-07-21-004167-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29865760
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 11 Че...×-
Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 11 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 137
- ID: UA-2026-07-17-002872-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29840911
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 24 Ч...×-
«Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 24 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Олександра Довженка, 148»
- ID: UA-2026-07-14-008706-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29811621
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Заміна частини внутрішніх мереж електропостачання та ремонт частини вимощення з водо...×-
"Заміна частини внутрішніх мереж електропостачання та ремонт частини вимощення з водовідведенням з метою запобігання потрапляння зливових та талих вод до найпростішого укриття будівлі комунального клубного закладу "Центр культури і мистецтв" Чернігівської міської ради, пошкодженої внаслідок російської військової агресії, за адресою: м. Чернігів, вул. Дмитра Самоквасова, 8 (капітальний ремонт)"
- ID: UA-2026-07-13-010407-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29801586
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 27 Че...×-
Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 27 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Всіхсвятська , 4
- ID: UA-2026-07-13-008693-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29799871
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт будівлі з облаштуванням укосів Чернігівського дошкільного навчаль...×-
"Капітальний ремонт будівлі з облаштуванням укосів Чернігівського дошкільного навчального закладу №52 "Сонечко" Чернігівської міської ради Чернігівської області, пошкодженої внаслідок російської військової агресії, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Захисників України, 11-в" (коригування)
- ID: UA-2026-07-01-008894-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29707948
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 7 Чер...×-
Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 7 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 197
- ID: UA-2026-06-24-006065-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29636022
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 24 Ч...×-
«Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 24 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Олександра Довженка, 148»
- ID: UA-2026-06-24-005159-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29635103
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 11 Че...×-
Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 11 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 137
- ID: UA-2026-06-24-003580-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29633543
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Встановлення резервного джерела живлення найпростішого укриття Дошкільного навчально...×-
"Встановлення резервного джерела живлення найпростішого укриття Дошкільного навчального закладу № 68 "Пізнайко", центру розвитку дитини, Чернігівської міської ради Чернігівської області, розташованого за адресою: м. Чернігів, вул. Пирогова, 17 (капітальний ремонт)". (Виконання проєктних робіт та проходження експертизи).
- ID: UA-2026-06-18-010385-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29583461
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 05517729ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -