• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 27 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Всіхсвятська , 4

Торги не відбулися

2 360 708.00 UAH без ПДВ
Номер: 9da9ab08f0c44666aff1492c692ccbe9
Внутрішній номер закупівлі: 29799871
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-008693-a   
Замовник: Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
Контактна особа: Кирієнко Надія Вікторівна 380462774840 ukb-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 360 708.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 16:03 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 16:03 - 28.07.2026 00:00
Аукціон: з 28.07.2026 11:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 360 708.00 Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 27 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Всіхсвятська , 4