-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 27 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Всіхсвятська , 4
Оголошено тендер
2 832 849.60
UAH
Номер:
219e5e8c73e1440b95a0ee0c063c0804
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-13-009797-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 832 849.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 27 Чернігівської міської ради за адресою:
м. Чернігів, вул. Всіхсвятська , 4
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
13.07.2026 14:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описбюджет Чернігівської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума2 832 849.60 UAH