-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 24 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Олександра Довженка, 148»
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-008706-a
Торги не відбулися
4 289 426.00
UAH без ПДВ
Номер:
c13dbc4c0b5341e1be1a677843d39477
Внутрішній номер закупівлі:
29811621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-008706-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кирієнко Надія Вікторівна 380462774840 ukb-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 289 426.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 15:25 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 15:25 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
з 30.07.2026 15:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 289 426.00 «Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 24 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Олександра Довженка, 148»