-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт зовнішньої каналізації (аварійні роботи) у Комунальному закладі "Заклад дошкільної освіти №23 Чернігівської міської ради", розташованому за адресою: м.Чернігів, пр. Миру, 29 а
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-010108-a
Торги не відбулися
3 225 646.00
UAH без ПДВ
Номер:
c7a5a451ff864c7abeb382330626ec39
Внутрішній номер закупівлі:
30080034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-010108-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кирієнко Надія Вікторівна 380462774840 ukb-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 225 646.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 15:48 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 15:48 - 28.08.2026 00:00
Аукціон:
з 28.08.2026 14:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 225 646.00 Капітальний ремонт зовнішньої каналізації (аварійні роботи) у Комунальному закладі "Заклад дошкільної освіти №23 Чернігівської міської ради", розташованому за адресою: м.Чернігів, пр. Миру, 29 а