-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт зовнішньої каналізації (аварійні роботи) у Комунальному закладі "Заклад дошкільної освіти №23 Чернігівської міської ради", розташованому за адресою: м.Чернігів, пр. Миру, 29 а
Оголошено тендер
3 870 775.20
UAH
Номер:
8a3561d0320e4bfc960c04946e7f5379
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-011908-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 870 775.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт зовнішньої каналізації (аварійні роботи) у Комунальному закладі "Заклад дошкільної освіти №23 Чернігівської міської ради", розташованому за адресою: м.Чернігів, пр. Миру, 29 а
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
13.08.2026 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описбюджет Чернігівської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума3 870 775.20 UAH