-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 7 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 197
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-006065-a
Завершена
1 988 498.40
UAH з ПДВ
Номер:
37d5f48d974d42d58258688c72e239f3
Внутрішній номер закупівлі:
29636022
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-006065-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кирієнко Надія Вікторівна 380462774840 ukb-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 988 498.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 13:00 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 13:00 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 12:29
Період кваліфікації:
15.07.2026 00:00 - 21.07.2026 16:40
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 988 498.40 Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 7 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 197