• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 7 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 197

Оголошено тендер

1 988 498.40 UAH
Номер: 648601863703407c82deb9d41c086293
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-24-007251-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
Замовник: Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
Очікувана вартість: 1 988 498.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 7 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 197
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 24.06.2026 12:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описбюджет Чернігівської міської теріторіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума1 988 498.40 UAH