-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт вимощення з водовідведенням у Чернігівському ліцеї № 15 Чернігівської міської ради, розташованому за адресою: м. Чернігів,вул. Козацька, 4Б
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-008299-a
Торги не відбулися
1 077 236.00
UAH без ПДВ
Номер:
faf9c74c83b948bbb9e3ae3105255f55
Внутрішній номер закупівлі:
30065377
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-008299-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кирієнко Надія Вікторівна 380462774840 ukb-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 077 236.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 15:14 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 15:14 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 077 236.00 Капітальний ремонт вимощення з водовідведенням у Чернігівському ліцеї № 15 Чернігівської міської ради, розташованому за адресою: м. Чернігів,вул. Козацька, 4Б