-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт вимощення з водовідведенням у Чернігівському ліцеї № 15 Чернігівської міської ради, розташованому за адресою: м. Чернігів,вул. Козацька, 4Б
Оголошено тендер
1 292 683.20
UAH
Номер:
f2bfd3c6e4b247dfafa0f55897055197
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-009624-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 292 683.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт вимощення з водовідведенням у Чернігівському ліцеї № 15 Чернігівської міської ради, розташованому за адресою: м. Чернігів,вул. Козацька, 4Б
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
12.08.2026 14:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описбюджет Чернігівської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума1 292 683.20 UAH