-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 11 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 137
Тендер Prozorro UA-2026-07-17-002872-a
Торги не відбулися
3 568 182.00
UAH без ПДВ
Номер:
2ae24f7e6bfd4902a433b05eca7e3db5
Внутрішній номер закупівлі:
29840911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-17-002872-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кирієнко Надія Вікторівна 380462774840 ukb-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 568 182.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2026 11:24 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2026 11:24 - 01.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.08.2026 15:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 568 182.00 Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 11 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 137