• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 11 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 137

Оголошено тендер

4 281 657.60 UAH
Номер: 02953b8d44694841a87b0cbf616f6f86
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-17-002876-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
Замовник: Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
Очікувана вартість: 4 281 657.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 11 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 137
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 17.07.2026 10:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описбюджет Чернігівської міської територіальної громади.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума4 281 657.60 UAH