-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 24 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Олександра Довженка, 148»
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-005159-a
Торги не відбулися
5 147 311.20
UAH з ПДВ
Номер:
19be4dabb7324e869da57b824c8fa68e
Внутрішній номер закупівлі:
29635103
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-005159-a
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Макаров Олександр Володимирович 380462774840 ukb-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 147 311.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 12:09 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 12:09 - 10.07.2026 01:00
Аукціон:
з 13.07.2026 15:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 147 311.20 «Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 24 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Олександра Довженка, 148»