-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 24 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Олександра Довженка, 148»
Оголошено тендер
5 147 311.20
UAH
Номер:
65611f1b2e6e430f8052b36d20f7d01c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-24-006368-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05517729
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Івана Мазепи, будинок 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 147 311.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття Чернігівської гімназії № 24 Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Олександра Довженка, 148»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
24.06.2026 12:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описбюджет Чернігівської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігів
Сума5 147 311.20 UAH