-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту в приміщеннях Ліцею № 94 Львівської міської ради за адресою: 7...×-
Послуги з поточного ремонту в приміщеннях Ліцею № 94 Львівської міської ради за адресою: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324 (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-17-007680-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30104555
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщень Ліцею №94 Львівської міської ради на вул.Брюховицькій 99 (ДК...×-
Капітальний ремонт приміщень Ліцею №94 Львівської міської ради на вул.Брюховицькій 99 (ДК 021:2015 - 45400000 - Завершальні будівельні роботи))
- ID: UA-2026-08-10-010234-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30041514
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45400000-1 Завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту із заміни вікон та дверей з метою проведення заходів з енерго...×-
Послуги з поточного ремонту із заміни вікон та дверей з метою проведення заходів з енергозбереження у Ліцеї №94 Львівської міської ради за адресою : 79069, м.Львів, вул.Шевченка 324" за кодом ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
- ID: UA-2026-03-12-012101-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28589391
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту із заміни дверей з метою проведення заходів з енергозбереження...×-
Послуги з поточного ремонту із заміни дверей з метою проведення заходів з енергозбереження у Ліцеї №94 Львівської міської ради за адресою:79069, м.Львів , вул.Брюховицька 99" за кодом ДК 021:2015: 5442000-7 Столярні та теслярні роботи
- ID: UA-2026-03-12-011196-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28588501
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень санвузла та коридорів на об’єкті: Ліцей №94 Львівськ...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень санвузла та коридорів на об’єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради, що розташований: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324, за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2025-10-10-008300-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26714662
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень на об’єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради, що ро...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень на об’єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради, що розташований: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324 (Код ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2025-07-15-003825-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25880323
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту зовнішньої огорожі з облаштуванням воріт для маломобільних...×-
Послуги з поточного ремонту зовнішньої огорожі з облаштуванням воріт для маломобільних груп населення на об'єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради , що розташований:79069, м.Львів вул.Брюховицька 99 за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 -Інші завершальні будівельні роботи.
- ID: UA-2025-03-03-002846-a
- Дата створення : 03.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24585345
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту із заміною дверей з влаштуванням доступності на об'єкті:...×-
Послуги з поточного ремонту із заміною дверей з влаштуванням доступності на об'єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради , що розташований : 79069, м.Львів вул.Брюховицька 99
- ID: UA-2024-12-18-007731-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23740900
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в примі...×-
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення)
- ID: UA-2024-11-25-005097-a
- Дата створення : 25.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23378506
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в прим...×-
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення)
- ID: UA-2024-11-13-017116-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23243987
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту санвузла з облаштування елементами доступності на об'єкт...×-
Послуги з поточного ремонту санвузла з облаштування елементами доступності на об'єкті : ліцей №94 Львівської міської ради , що розташований : 79069, м.Львів вулиця Брюховицька 99
- ID: UA-2024-10-29-012851-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23064733
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного аварійного ремонту з опорядження паркету і заміни плінтусів в музично...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту з опорядження паркету і заміни плінтусів в музичному залі дошкільного відділення ліцею №94 Львівської міської ради на вул.Шевченка 324 у м.Львові
- ID: UA-2024-08-26-009409-a
- Дата створення : 26.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22410507
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту стін і стелі в музичному залі дошкільного відділення ліцею №9...×-
Послуги з поточного ремонту стін і стелі в музичному залі дошкільного відділення ліцею №94 Львівської міської ради на вул.Шевченка 324 у м.Львові
- ID: UA-2024-08-26-008885-a
- Дата створення : 26.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22409995
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження) в примі...×-
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження) в приміщенні ліцею №94 ЛМР (корпус на вул. Шевченка 324)
- ID: UA-2023-11-09-015532-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19581713
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту опорядження стелі та підлоги приміщень ліцею №94 ЛМР (корпус...×-
Послуги з поточного ремонту опорядження стелі та підлоги приміщень ліцею №94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324)
- ID: UA-2023-07-12-009370-a
- Дата створення : 12.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18387448
Ліцей №94 Львівської міської ради ЄДРПОУ: 26205165ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -