-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень санвузла та коридорів на об’єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради, що розташований: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324, за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2025-10-10-008300-a
Завершена
524 041.00
UAH з ПДВ
Номер:
3de995bc35c74ce5b5a3054c87b3f66e
Внутрішній номер закупівлі:
26714662
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-10-008300-a
Замовник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мудра Світлана Петрівна +380984866314 NVKno94@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
524 041.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2025 13:57 - 15.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2025 13:57 - 18.10.2025 00:00
Аукціон:
з 20.10.2025 12:01
Період кваліфікації:
18.10.2025 00:00 - 22.10.2025 13:19
Період завантаження договору:
28.10.2025 00:00 - 07.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴524 041.00 Послуги з поточного ремонту приміщень санвузла та коридорів на об’єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради, що розташований: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324, за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи