-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень санвузла та коридорів на об’єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради, що розташований: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324, за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Оголошено тендер
524 041.00
UAH
Номер:
1de051c9ca6d4cb2bb0c7db3ec0b9dc8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-10-008876-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
524 041.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту приміщень санвузла та коридорів на об’єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради, що розташований: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324, за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.10.2025 13:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту приміщень санвузла та коридорів на об’єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради, що розташований: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324, за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1020 - Надання загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума524 041.00 UAH