• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту в приміщеннях Ліцею № 94 Львівської міської ради за адресою: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324 (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 9 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 9 днів назад

1 445 601.00 UAH без ПДВ
Номер: c9d7a82c5bca4b3080bd89a01a606553
Внутрішній номер закупівлі: 30104555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-007680-a   
Замовник: Ліцей №94 Львівської міської ради
Контактна особа: Мудра Світлана Петрівна +380984866314 NVKno94@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 445 601.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 15:27 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 15:27 - 25.08.2026 00:00
Аукціон: з 26.08.2026 12:52
Період кваліфікації: 25.08.2026 00:00 - 26.08.2026 21:40
Період завантаження договору: 01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 445 601.00 Послуги з поточного ремонту в приміщеннях Ліцею № 94 Львівської міської ради за адресою: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324 (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)