-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту в приміщеннях Ліцею № 94 Львівської міської ради за адресою: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324 (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
1 734 721.20
UAH
Номер:
b279d924fd8b4e38921e93402fc3dc3c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-005423-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 734 721.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту в приміщеннях Ліцею № 94 Львівської міської ради за адресою: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324 (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2026 11:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту в приміщеннях Ліцею № 94 Львівської міської ради за адресою: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324 (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗалізничний
Сума1 734 721.20 UAH