-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень на об’єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради, що розташований: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324 (Код ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-07-15-003825-a
Завершена
671 860.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 359.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 359.30 UAH
Номер:
89f7580abad44439ac8c3922219cd512
Внутрішній номер закупівлі:
25880323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-15-003825-a
Замовник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мудра Світлана Петрівна +380984866314 NVKno94@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
671 860.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.07.2025 11:49 - 20.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2025 11:49 - 23.07.2025 00:00
Аукціон:
з 23.07.2025 12:53
Період кваліфікації:
23.07.2025 00:00 - 23.07.2025 21:16
Період завантаження договору:
29.07.2025 00:00 - 08.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴671 860.00 Послуги з поточного ремонту приміщень на об’єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради, що розташований: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324 (Код ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи)