-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень на об’єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради, що розташований: 79069, м.Львів, вул. Шевченка, 324 (Код ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-07-15-003825-a
Завершена
671 860.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 359.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 359.30 UAH
Період оскарження:
15.07.2025 11:49 - 20.07.2025 00:00
Нічого не знайдено.