-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення)
Тендер Prozorro UA-2024-11-13-017116-a
Торги не відбулися
186 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 934.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 934.60 UAH
Номер:
73ab4906676c443da20c88e66e90c8d0
Внутрішній номер закупівлі:
23243987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-13-017116-a
Замовник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мудра Світлана Петрівна +380984866314 NVKno94@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
186 920.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2024 19:25 - 18.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2024 19:25 - 21.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴186 920.00 Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення)