-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення)
Тендер Prozorro UA-2024-11-13-017116-a
Торги не відбулися
186 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 934.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 934.60 UAH
Період уточнення:
13.11.2024 19:25 - 18.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим