-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення)
Оголошено тендер
186 920.00
UAH
Номер:
990ff0bbc57a4db9b08261772362162b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-13-021445-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
186 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.11.2024 19:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума186 920.00 UAH