-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного аварійного ремонту з опорядження паркету і заміни плінтусів в музичному залі дошкільного відділення ліцею №94 Львівської міської ради на вул.Шевченка 324 у м.Львові
Тендер Prozorro UA-2024-08-26-009409-a
Завершена
128 815.00
UAH без ПДВ
Номер:
109f802ac92440e4a59f6ab2d5b6d7c8
Внутрішній номер закупівлі:
22410507
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-26-009409-a
Замовник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мудра Світлана Петрівна +380984866314 NVKno94@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Для здійснення закупівлі послуги “Послуги з поточного аварійного ремонту з опорядження паркету і заміни плінтусу в музичному залі дошкільного відділення ліцею №94 Львівської міської ради на вул. Шевченка, 324 у м. Львові”, Код ДК за Єдиним закупівельним словником 021:2015 45430000-0 Покривання підлоги та стін, постійно діючою комісією з питань встановлення факту наявності аварійних ситуацій в ліцеї №94 Львівської міської ради від 26 серпня 2024 року проведено обстеження паркету та плінтусів в музичному залі дошкільного відділення ліцею №94 Львівської міської ради на вул. Шевченка, 324 у м. Львові з метою встановлення факту аварійної ситуації. В садочку по вулиці Шевченка 324 сталась аварійна ситуація: в паркеті, що знаходиться в музичному залі, утворились об’ємні тріщини і сколи, які тільки збільшуються, під дією сирості частини паркету піднялись та створили горби на поверхні, а плінтуси по периметру відішли від стін, покрутились і утворились пустоти між стінами та плінтусами. Вказані дефекти поглибились і створили критичну ситуацію, коли проводився косметичний обробіток стін музичного залу, а саме: окремі квадрати паркету піднялись під час ходьби працівників і під ними виявилась прогнила основа та частково пошкоджені цвіллю та сирістю паркетні дошки. Від сирості нижні частини паркетних дощок почали крутитись і створювати перешкоди при русі через наявні горбки і виямки в паркеті. Враховуючи, що в дошкільному відділенні навчаються діти дошкільного віку, а також знаходиться початкова школа в тому ж приміщенні, та систематично використовується музичний зал, значне погіршення стану підлоги сталось напередодні початку нового навчального 2024-2025 р.р., напередодні проведення Дня Знань 2 вересня необхідно невідкладно провести аварійний поточний ремонт з опорядження паркету і заміни плінтусу, аби не наражати здоров’я дітей на небезпеку, оскільки планується проведення святкових заходів та згодом систематичне проведення в музичному залі рідного роду заходів. На підставі вказане вище комісією рекомендовано: невідкладно здійснити заходи з усунення аварійної ситуації шляхом аварійного поточного ремонту з опорядження паркету і заміни плінтусу в музичному залі дошкільного відділення ліцею №94 Львівської міської ради на вул. Шевченка, 324 у м. Львові відповідно до переліку робіт, що пропонуються в дефектному акті та з метою усунення аварійних ділянок паркету та плінтусу. Таким чином замовник жодним чином не уникає процедури закупівлі, але потребує невідкладної закупівлі шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу
Очікувана вартість:
128 815.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного аварійного ремонту з опорядження паркету і заміни плінтусів в музичному залі дошкільного відділення ліцею №94 Львівської міської ради на вул.Шевченка 324 у м.Львові
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.08.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Рекрутів Наталія Євгенівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2483909287
-
Контактна особа:
Рекрутів Наталія Євгенівна 0985767678
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Сміливих 5/21
Ціна пропозиції
128 815.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2024 18:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a801f3048e154b85a8915c430a89c899
Ідентифікатор договору:
UA-2024-08-26-009409-a-b1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Рекрутів Наталія Євгенівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2483909287
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Сміливих 5/21
Номер договору:
129/07
Сума договору:
128 815.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
26.08.2024 00:00
Статус:
Виконаний