-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення)
Тендер Prozorro UA-2024-11-25-005097-a
Завершена
186 920.00
UAH без ПДВ
Номер:
e49725a7bcb240e79f0dd6c8bfb275df
Внутрішній номер закупівлі:
23378506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-25-005097-a
Замовник:
Ліцей №94 Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26205165
-
Адреса:
79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мудра Світлана Петрівна +380984866314 NVKno94@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля не відбулась, UA-2024-11-13-017116-a.Для здійснення закупівлі «Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення) уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів (оголошення додається, додаток №1) На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично. Підтвердженням цьому є Звіт про результати проведення процедури закупівлі “Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення) (Додаток 2). У замовника залишається подальша потреба у здійсненні закупівлі “Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення)”.
Очікувана вартість:
186 920.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Рекрутів Наталія Наталія Євгенівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2483909287
-
Контактна особа:
Рекрутів Наталія Євгенівна 0986767547
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Сміливих 5/21
Ціна пропозиції
186 920.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2024 11:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6a1994ed1fe54e73b57f17182a47af3a
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-25-005097-a-b1
Постачальник:
Фізична особа - підприємець Рекрутів Наталія Наталія Євгенівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2483909287
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Сміливих 5/21
Номер договору:
135/07
Сума договору:
186 920.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з поточного ремонту з заміною вікон та дверей (заходи з енергозбереження ) в приміщенні ліцею № 94 ЛМР (корпус на вул.Шевченка 324 у м.Львові, дошкільне відділення): 186 920.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.11.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
21.11.2024 00:00
Статус:
Виконаний