• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонту із заміною дверей з влаштуванням доступності на об'єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради , що розташований : 79069, м.Львів вул.Брюховицька 99

Завершена

73 432.80 UAH без ПДВ
Номер: e3050a3855624d02b0d43e23dc8de161
Внутрішній номер закупівлі: 23740900
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-18-007731-a   
Замовник: Ліцей №94 Львівської міської ради
Контактна особа: Мудра Світлана Петрівна +380984866314 NVKno94@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: У зв'язку із скороченими термінами на проведення відкритих торгів з особливостями та враховуючи наявну потреба проведення послуг з поточного ремонту із заміною дверей з влаштуваннямдоступності
Очікувана вартість: 73 432.80 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту із заміною дверей з влаштуванням доступності на об'єкті: Ліцей №94 Львівської міської ради , що розташований : 79069, м.Львів вул.Брюховицька 99
Код ДК 021:2015: 45453100-8 Реставраційні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 18.12.2024
Місце постачання 79069, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Брюховицька 99 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа - підприємець Хома Володимир Романович
Ціна пропозиції 73 432.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.12.2024 17:37
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 33732d193b444073a40a6fd1b3ae282f
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-18-007731-a-b1
Постачальник: Фізична особа - підприємець Хома Володимир Романович
Номер договору: 75-18/11/25
Сума договору: 73 432.80 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання: 17.12.2024 00:00
Статус:
Виконаний
ДОГОВІР
обгрунтування
p7s
sign.p7s