-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району- ID: UA-2020-10-09-006643-a
- Дата створення : 09.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6653011
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району- ID: UA-2020-09-14-007522-b
- Дата створення : 14.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6284101
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт електропроводки в закладах освіти Вознесенського району- ID: UA-2020-08-26-004953-c
- Дата створення : 26.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6058181
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі в закладах освіти- ID: UA-2020-08-25-001556-b
- Дата створення : 25.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6038228
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в...×-
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
- ID: UA-2020-08-25-003058-c
- Дата створення : 25.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6037193
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в...×-
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
- ID: UA-2020-08-25-002166-c
- Дата створення : 25.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6034237
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з улаштування блискавкозахисту будівлі в закладах освіти- ID: UA-2020-08-07-001695-c
- Дата створення : 07.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5852952
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в...×-
Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації та системи керування евакуювання людей в частині систем оповіщення про пожежу у Вознесенській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Шкільна, 1 селище Вознесенське Вознесенського району Миколаївської області
- ID: UA-2020-08-07-001617-c
- Дата створення : 07.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5852474
Комунальна установа "Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти" ЄДРПОУ: 39903322ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -