-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-08-31-009685-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242967
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт пішохідних доріжок на загальноміській території біля автостанції міста Пів...×-
Поточний ремонт пішохідних доріжок на загальноміській території біля автостанції міста Південного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2025-06-04-002752-a
- Дата створення : 04.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25500561
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт пішохідних доріжок на загальноміській території біля автостанції міста Пів...×-
Поточний ремонт пішохідних доріжок на загальноміській території біля автостанції міста Південного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2025-05-30-001936-a
- Дата створення : 30.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25461210
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по проспекту Григорівськог...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по проспекту Григорівського десанту (від світлофору до знаку «Якір») міста Южного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2024-07-08-009298-a
- Дата створення : 08.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22021147
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по проспекту Григорівськог...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по проспекту Григорівського десанту (від світлофору до знаку «Якір») міста Южного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2024-07-03-001383-a
- Дата створення : 03.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21980446
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території навколо Торгівельного...×-
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території навколо Торгівельного центру по проспекту Миру, 19 м. Южного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2024-06-19-003614-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21872575
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території біля «НВК ( ЗОШ №2-...×-
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території біля «НВК ( ЗОШ №2- центр- ПТУ)» міста Южного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2024-06-19-003253-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21872220
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території проїзду між буд. по в...×-
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території проїзду між буд. по вул. Хіміків, 16 та буд. по вул. Хіміків, 18 міста Южного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2024-06-19-003168-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21872122
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території по вул. Т.Г. Шевченка...×-
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території по вул. Т.Г. Шевченка, 9 міста Южного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2024-06-19-002833-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21871798
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території вздовж ж/б по вул. Хіміків...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території вздовж ж/б по вул. Хіміків,18 до ЗОШ № 1 міста Южного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2024-06-19-002654-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21871608
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по вулиці Хіміків (3 -й м...×-
Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по вулиці Хіміків (3 -й мікрорайон) міста Южного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2024-06-19-002469-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21871426
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт (влаштування пішохідних та велосипедних доріжок) м. Южного Одеського район...×-
Поточний ремонт (влаштування пішохідних та велосипедних доріжок) м. Южного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2023-07-10-006125-a
- Дата створення : 10.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18359251
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (влаштування пішохідних та велосипедних доріжок) м. Южного Одеського район...×-
Поточний ремонт (влаштування пішохідних та велосипедних доріжок) м. Южного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2023-06-27-008753-a
- Дата створення : 27.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18251841
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (влаштування пішохідних та велосипедних доріжок) м. Южного Одеського райо...×-
Поточний ремонт (влаштування пішохідних та велосипедних доріжок) м. Южного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2023-05-31-001753-a
- Дата створення : 31.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17943827
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території м. Южного Одеського...×-
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території м. Южного Одеського району Одеської області
- ID: UA-2023-05-31-000653-a
- Дата створення : 31.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17942702
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС" ЄДРПОУ: 23990212ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -