-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт пішохідних доріжок на загальноміській території біля автостанції міста Південного Одеського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-002752-a
Завершена
631 407.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 158.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 158.00 UAH
Номер:
796630945dae4bef8be512d498431f14
Внутрішній номер закупівлі:
25500561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-04-002752-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23990212
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, м. Южне, просп. Григорівського десанту, буд. 26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Горівенко +380484224551 ekoserviskp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
631 407.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2025 10:38 - 09.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2025 10:38 - 12.06.2025 00:00
Аукціон:
з 12.06.2025 11:07
Період кваліфікації:
12.06.2025 00:00 - 12.06.2025 09:05
Період завантаження договору:
18.06.2025 00:00 - 28.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴631 407.00 Поточний ремонт пішохідних доріжок на загальноміській території біля автостанції міста Південного Одеського району Одеської області