-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт пішохідних доріжок на загальноміській території біля автостанції міста Південного Одеського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-002752-a
Завершена
631 407.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 158.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 158.00 UAH
Період уточнення:
04.06.2025 10:38 - 09.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим