-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Поточний ремонт (влаштування пішохідних та велосипедних доріжок) м. Южного Одеського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2023-05-31-001753-a
Торги не відбулися
59 165.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 22.35 UAH
мін. крок: 0% або 22.35 UAH
Номер:
92d6050af6174c8185d712d718f86a7e
Внутрішній номер закупівлі:
17943827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-31-001753-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23990212
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, м. Южне, просп. Григорівського десанту, буд. 26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малхазі Чхартішвілі +380484224551 ekoserviskp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
59 165.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.05.2023 10:06 - 10.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2023 10:06 - 13.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
13.06.2023 00:04 - 20.06.2023 13:46
Тендерна документація
- Лот №1 ₴18 391.13 Поточний ремонт пішохідної та велосипедної доріжки вздовж Старомиколаївського шосе від вул.Новобілярської до в'їздного знаку "Якір" м.Южного
- Лот №2 ₴22 702.02 Поточний ремонт твердого покриття(пішохідна доріжка)з влаштуванням велосипедної доріжки по просп.Гр.Десанту від знаку "Якір" до вул.Приморської м.Южного
- Лот №3 ₴4 469.04 Поточний ремонт твердого покриття(пішохідна доріжка)з влаштуванням велосипедної доріжки по вул. Приморській від просп.Гр.Десанту до дороги за ПК "Дружба" м.Южного
- Лот №4 ₴13 602.81 Поточний ремонт вул.Новобілярської(влаштування пішохідної та велосипедної доріжок)від вул.Хіміків до Старомиколаївського шосе м.Южного